Polish English French German Italian Japanese Lithuanian Portuguese Russian Spanish

Targi Outsouricngu

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 05, październik 2015

 

Organizowane przez Reinhold Targi Outsourcingu – Innowacje dla Twojego Biznesu to jedyne wydarzenie w Polsce łączące przedstawicieli branży z potencjalnymi klientami oraz dostarczające unikalnej wiedzy o rynku usług zewnętrznych.

 

Trzecia edycja będzie mieć nie tylko charakter wystawienniczy, ale również networkingowy i edukacyjny. To największe śniadanie networkingowe w Polsce, Biznes Speed Dating, Gala Puzzle Outsourcingu oraz dostarczająca ogromnej dawki wiedzy dwudniowa konferencja ,,Zostań Superprzedsiębiorcą!”, w której swoimi doświadczeniami podzielą się eksperci i znane osobistości świata biznesu i gospodarki.

 

 

Termin konferencji:   2015-10-14 do 2015-10-15
Miejsce: Warszawa

Więcej na: http://www.targioutsourcingu.pl/index.php

 

 

 

 

info tytul aplikacje tytul siec tytul
Finansowanie innowacji Własność intelektualna Baza produktów i technologii Baza serwisów naukowych Wyszukiwarki naukowe generatINN Webinaria System w koncepcji SOA I-Ankiety JUMS Platforma upowszechniania innowacyjnych rozwiązań w gospodarce Partnerzy platformy
Platforma INFormatyczna wspomagająca funkcjonowanie sieciowych organizacji działających na rzecz skutecznej transformacji i transferu
wyników badań naukowych do praktyki gospodarczej

Ta strona używa cookie. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używane cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zrozumiałem
Joomla 1.7 templates.
Joomla 2.5