Polish English French German Italian Japanese Lithuanian Portuguese Russian Spanish

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Drukuj
Utworzono: wtorek, 30, październik 2012

gewŚwiatowy Tydzień Przedsiębiorczości (ang. Global Entrepreneurship Week, GEW) to ogólnoświatowa inicjatywa promująca przedsiębiorczość, w Polsce organizowana od 2008 roku. W jej ramach odbywają się bezpłatne szkolenia i warsztaty. Kolejna edycja Festiwalu odbyła się w dniach 12-18 listopada 2012 roku. 

Celem Global Entrepreneurship Week jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i które pozwala zakwitnąć kreatywnym inicjatywom młodych ludzi. Chodzi o to, by uwierzyli oni w siebie i swoje możliwości, ale też czuli, że społeczeństwo ich popiera, a ich pomysły zasługują na uwagę.

 

www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

 

gew2

 

 

 

 

 

info tytul aplikacje tytul siec tytul
Finansowanie innowacji Własność intelektualna Baza produktów i technologii Baza serwisów naukowych Wyszukiwarki naukowe generatINN Webinaria System w koncepcji SOA I-Ankiety JUMS Platforma upowszechniania innowacyjnych rozwiązań w gospodarce Partnerzy platformy
Platforma INFormatyczna wspomagająca funkcjonowanie sieciowych organizacji działających na rzecz skutecznej transformacji i transferu
wyników badań naukowych do praktyki gospodarczej

Ta strona używa cookie. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używane cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zrozumiałem
Joomla 1.7 templates.
Joomla 2.5