Polish English French German Italian Japanese Lithuanian Portuguese Russian Spanish

Targi Innowacyjności

Print
Created on Thursday, 01 May 2014

logotyp

 

Zapraszamy do udziału w jedynej tego typu imprezie B2B w Polsce dla branży IT. Targi IT Future Expo odbędą się 10-11 czerwca 2014, na Warszawskim Stadionie Narodowym.

Podczas targów zostanie zaprezentowana oferta ponad 100 firm z Polski i Europy, obejmująca innowacyjne technologie informatyczne, zarówno w obszarze rozwiązań software jak i hardware. Powierzchnia wystawowa została podzielona na przejrzyste strefy, co jest niewątpliwym atutem zarówno dla wystawców jak i zwiedzających.

Targom towarzyszyć będzie szereg imprez towarzyszących, m.in. Konkurs Liderzy IT 2014, w ramach którego w 17 kategoriach wyłonimy najlepsze, innowacyjne produkty IT roku 2014 podczas Gali IT Future Awards 2014. W programie targów przewidziana jest również konferencja IT Future Congress 2014.

Wydarzenia towarzyszące będą idealną okazją do wymiany doświadczeń, pogłębienia wiedzy oraz nawiązania obiecujących relacji biznesowych.

 

więcej na stronie organizatora: http://itfuture.pl/?page_id=2

 

 

 

 

info tytul aplikacje tytul siec tytul
Finansowanie innowacji Własność intelektualna Baza produktów i technologii Baza serwisów naukowych Wyszukiwarki naukowe generatINN Webinaria System w koncepcji SOA I-Ankiety JUMS Platforma upowszechniania innowacyjnych rozwiązań w gospodarce Partnerzy platformy
Platforma INFormatyczna wspomagająca funkcjonowanie sieciowych organizacji działających na rzecz skutecznej transformacji i transferu
wyników badań naukowych do praktyki gospodarczej

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand
Joomla 1.7 templates.
Joomla 2.5